Aura GL240 v2 aRGB (AURA-GL240-V2)22 830 FtA Gamdias Aura GL240 V2 egy 240 mm-es AIO (All-In-One) folyadékhűtő, amely prémium hűtési teljesítményt és látványos ARGB világítást kínál középkat...gamdias, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint az Aura GL240 v2 aRGB (AURA-GL240-V2)
AURA GL120 v2 White aRGB (AURA-GL120-V2-WH)17 490 Ft120 mm-es ARGB PWM ventilátor: 800–1800 RPM fordulatszám, 73, 6 CFM légáram, max. 33, 8 dBA zajszint Hatékony hűtés: Réz alaplemez és optimalizált ...gamdias, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint az AURA GL120 v2 White aRGB (AURA-GL120-V2-WH)
Aura GC10M v2 ARGB white (16333-72F43-30000-G)16 210 FtSzín: White, Beépített ventilátor: 3x12 cm, Méret: 420x365x285mm, HDMI: Nem, Gamer: Igen, Window: Nem, Tempered glass window: Igen, Audio: Igen, Ma...gamdias, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint az Aura GC10M v2 ARGB white (16333-72F43-30000-G)
Aura GC12 ARGB TG black19 590 FtBővítőhelyek 5, 2 5 pozíción nyitható ajtó Nincs2.5" belső bővítőhely23.5" belső bővítőhely 1Méretek Szélesség220 mmMagasság470 mmMélység415 mmTöme...gamdias, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint az Aura GC12 ARGB TG black
Aura GC9M Elite TG ARGB black12 330 FtBővítőhelyek 5, 2 5 pozíción nyitható ajtó Nincs2.5" belső bővítőhely 13.5" belső bővítőhely 1Méretek Szélesség 195 mmMagasság 380 mmMélység 280 mm...gamdias, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint az Aura GC9M Elite TG ARGB black