AURA GL120 v2 White aRGB (AURA-GL120-V2-WH)17 490 Ft120 mm-es ARGB PWM ventilátor: 800–1800 RPM fordulatszám, 73, 6 CFM légáram, max. 33, 8 dBA zajszint Hatékony hűtés: Réz alaplemez és optimalizált ...gamdias, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint az AURA GL120 v2 White aRGB (AURA-GL120-V2-WH)
Aura GL240 v2 aRGB (AURA-GL240-V2)22 830 FtA Gamdias Aura GL240 V2 egy 240 mm-es AIO (All-In-One) folyadékhűtő, amely prémium hűtési teljesítményt és látványos ARGB világítást kínál középkat...gamdias, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint az Aura GL240 v2 aRGB (AURA-GL240-V2)
Aura GC10M v2 ARGB white (16333-72F43-30000-G)16 210 FtSzín: White, Beépített ventilátor: 3x12 cm, Méret: 420x365x285mm, HDMI: Nem, Gamer: Igen, Window: Nem, Tempered glass window: Igen, Audio: Igen, Ma...gamdias, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint az Aura GC10M v2 ARGB white (16333-72F43-30000-G)
Aura GC9M Elite TG ARGB white (16334-02F23-10000-G)13 170 FtBővítőhelyek 5, 2 5 pozíción nyitható ajtó Nincs2.5" belső bővítőhely 13.5" belső bővítőhely 1Méretek Szélesség 195 mmMagasság 380 mmMélység 280 mm...gamdias, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint az Aura GC9M Elite TG ARGB white (16334-02F23-10000-G)
Aura GC12 ARGB TG black19 590 FtBővítőhelyek 5, 2 5 pozíción nyitható ajtó Nincs2.5" belső bővítőhely23.5" belső bővítőhely 1Méretek Szélesség220 mmMagasság470 mmMélység415 mmTöme...gamdias, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint az Aura GC12 ARGB TG black