Aspire 14 AI A14-61M-R185 NX.JNZEU.006375 600 FtAlapadatok: Aspire 14 AI / 14" WUXGA 1920 x 1200 OLED / AMD Ryzen AI 7 350 - 8 Core / 16GB LPDDR5X / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / AMD Radeon 860M / Win...acer, notebookarukereso.huHasonlók, mint az Aspire 14 AI A14-61M-R185 NX.JNZEU.006
Aspire 14 AI A14-52M-576C NX.JFVEU.006352 900 FtAlapadatok: Aspire 14 AI / 14" WUXGA 1920 x 1200 OLED / Intel® Core Ultra 5 226V Octa Core / 16GB DDR5 / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / Intel® Arc Graphi...acer, notebookarukereso.huHasonlók, mint az Aspire 14 AI A14-52M-576C NX.JFVEU.006
Aspire 14 AI A14-53M-76DJ NX.JNQEU.007469 900 FtAlapadatok: Aspire 14 AI /14" WUXGA 1920 x 1200 OLED / Intel® Core Ultra 7 258V Octa Core / 32GB LPDDR5X / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / Intel® Arc Grap...acer, notebookarukereso.huHasonlók, mint az Aspire 14 AI A14-53M-76DJ NX.JNQEU.007
Aspire A14-61M-R9VT NX.JNZEU.007326 900 FtAlapadatok: Aspire 14 AI / 14" WUXGA 1920 x 1200 OLED / AMD Ryzen AI 5 330 - 4 Core / 16GB LPDDR5X / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / AMD Radeon 820M / Win...acer, notebookarukereso.huHasonlók, mint az Aspire A14-61M-R9VT NX.JNZEU.007
Aspire 14 AI IA14-53M-517B NX.JNQEU.008359 900 FtAlapadatok: Aspire 14 AI / 14" WUXGA 1920 x 1200 OLED / Intel® Core Ultra 5 226V Octa Core / 16GB LPDDR5X / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / Intel® Arc Gra...acer, notebookarukereso.huHasonlók, mint az Aspire 14 AI IA14-53M-517B NX.JNQEU.008
Aspire A16-61M-R37S NX.JP0EU.006469 900 FtAlapadatok: Aspire 16 AI / 16" WUXGA+ 2048 x 1280 OLED kijelző, 120Hz / AMD Ryzen AI 7 350 8 Core / 16GB LPDDR5X / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / AMD Rad...acer, notebookarukereso.huHasonlók, mint az Aspire A16-61M-R37S NX.JP0EU.006
Aspire A14-52M-5449 NX.JFVEU.003309 990 Ft14" WUXGA 1920 x 1200 OLED kijelző Intel® Core Ultra 5 226V Octa Core 16GB DDR5 / 512GB PCIe Gen4 NVMe SSD Windows 11 Home Intel® Arc Graphics 140V...acer, notebookarukereso.huHasonlók, mint az Aspire A14-52M-5449 NX.JFVEU.003
Aspire 16 AI A16-52M-515Y NX.JLSEU.003349 900 FtAlapadatok: Aspire 16 AI / 16" WUXGA 1920 x 1200 IPS kijelző, 120Hz / Intel® Core Ultra 5 226V Octa Core / 16GB LPDDR5X / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / ...acer, notebookarukereso.huHasonlók, mint az Aspire 16 AI A16-52M-515Y NX.JLSEU.003
Helyettesítő akku Arlo típus A-1410 390 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 10400mAh/38Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 73mm x 48mm x 40mpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Arlo típus A-14