Anatolian TS12RKHHT Traditional Lábcin 12"
Anatolian TS12RKHHT Traditional Lábcin 12" kép
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Anatolian TS12RKHHT Traditional Lábcin 12" divat katalógus képekkel.
12", divatos, Lábcin, Traditional, TS12RKHHT, Anatolian, webáruház
ElektroElektro.hu
TS12RKHHT Traditional Lábcin 12" 2026 trend
Paiste 101 14" Lábcin kép
Paiste 101 14" Lábcin
Akciós. cintányér: lábcintányér, réz öntvény, 14" méret, minden zenei stílushoz megfelelő, élénk hangzás, hosszú élettartam, elérhető ár, élő fellépésekhez...
paiste, hangszerek, dob, cintányérok, lábcinek - hi-hat
muziker.hu
Meinl HCS 15" Lábcin kép
Meinl HCS 15" Lábcin
meinl, hangszerek, dob, cintányérok, lábcinek - hi-hat
muziker.hu
Zuriel STU 14" Lábcin kép
Zuriel STU 14" Lábcin
zuriel, hangszerek, dob, cintányérok, lábcinek - hi-hat
Paiste PST 7 14" Lábcin kép
Paiste PST 7 14" Lábcin
Akciós. cintányér: 14" átmérőjű lábcintányér, tradicionális hangzás, megjelenés és játékérzet, első osztályú minőség elérhető áron, CuSn8 bronz öntvényből ...
Paiste PST 3 13" Lábcin kép
Paiste PST 3 13" Lábcin
Akciós. cintányér: PST 3 szériás lábcintányér, 13" átmérő, MS63 sárgaréz öntvényből készült modell, tiszta, élénk hangzás, közepes hangkitartás, halkabb ze...
Paiste PST 3 14" Lábcin kép
Paiste PST 3 14" Lábcin
Akciós. cintányér: PST 3 szériás lábcintányér, 14" átmérő, MS63 sárgaréz öntvényből készült modell, tiszta, élénk hangzás, közepes hangkitartás, halkabb ze...
Hasonlók, mint az Anatolian TS12RKHHT Traditional Lábcin 12"