34GX900A-B
34GX900A-B kép
34GX900A-B
Termékleírás< p>Az LG OLED Gaming 240Hz ívelt monitor 34" (modellszám: 34GX900A-B) egy kiemelkedő teljesítményű kijelző, amely a játékosok és a mul...
lg, monitor
arukereso.hu
b kép
b
3154 db
powery, háztartásigép akku
ElektroElektro.hu
22MR410-B kép
22MR410-B
lg, monitor
arukereso.hu
34GX900A-B kép
34GX900A-B
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 34GX900A-B divat katalógus képekkel.
34GX900A-B, divatos, webáruház
ElektroElektro.hu
34GX900A-B 2026 trend
B-5 kép
B-5
Tulajdonságok Porlasztott aranymembránKét cserélhető kapszulaFrekvencia válasz: 20 Hz - 20 kHzMaximális SPL: 138 dBImpedancia: 100 OhmCsatlakozó: X...