34G600A-B
34G600A-B kép
34G600A-B
Gyártó: LGModell: 34G600A-BLeírás: Bővítsd ki a játéktered!A 34"-os WQHD (3440×1440) kijelző 34%-kal szélesebb látómezőt kínál, így a játékosok elm...
lg, monitor
arukereso.hu
34G600A-B kép
34G600A-B
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 34G600A-B divat katalógus képekkel.
34G600A-B, divatos, webáruház
ElektroElektro.hu
34G600A-B 2026 trend
22MR410-B kép
22MR410-B
lg, monitor
arukereso.hu
B-5 kép
B-5
Tulajdonságok Porlasztott aranymembránKét cserélhető kapszulaFrekvencia válasz: 20 Hz - 20 kHzMaximális SPL: 138 dBImpedancia: 100 OhmCsatlakozó: X...