27BA650-B96 559 FtAz LG 27" FullHD IPS LCD Monitor különleges tulajdonságaiAz LG 27BA650-B egy kivételes teljesítményű, 27 hüvelykes, Full HD felbontású (1920 x 1080...lg, monitorarukereso.huHasonlók, mint a 27BA650-B
Telenot B+B F9 riasztórendszer akku (helyettesítő)6 790 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 600mAh/4Wh - Típus: NiMH - Méret: 86mm x 29mm x 14, 5mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Telenot B+B F9 riasztórendszer akku (helyettesítő)