27BA400-B40 280 Ft68, 6 cm (27"), 1920 x 1080 pixelek, Full HD, Fekete LG 27BA400-B. Képernyő méret: 68, 6 cm (27"), Képernyőfelbontás: 1920 x 1080 pixelek, HD típus...lg, monitorarukereso.huHasonlók, mint a 27BA400-B
Telenot B+B F9 riasztórendszer akku (helyettesítő)6 790 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 600mAh/4Wh - Típus: NiMH - Méret: 86mm x 29mm x 14, 5mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Telenot B+B F9 riasztórendszer akku (helyettesítő)