ZM-HPS200
ZM-HPS200 kép
ZM-HPS200
zalman, fülhallgató, fejhallgató
arukereso.hu
ZM-K690M kép
ZM-K690M
zalman, billentyűzet
arukereso.hu
ZM-NS3000 kép
ZM-NS3000
Gyártó: ZalmanModell: ZM-NS3000Tulajdonságok: 6 fokozatban állítható magasság200 mm-es ventilátorEgy gombos vezérlésUSB Type-C port3 db USB 2.0 por...
zalman, notebook hűtő
ZM-HPS310 kép
ZM-HPS310
Virtuális 7.1-es hangzás, 50 mm-es meghajtók és dinamikus RGB világítás egy stílusos, USB-s gamer fejhallgatóban. A Zalman ZM-HPS310 egy modern, US...
ZM-NS1000 kép
ZM-NS1000
zalman, notebook hűtő
ZM-HPS610 kép
ZM-HPS610
Csatlakozó : USB-A és 3, 5 jack, Frekvencia min. : 20 Hz, Frekvencia max. : 20 kHz, Mikrofon érzékenység : -38 dB, Mikrofonos fejhallgató : Igen Él...