XPG Vento 120 ARGB PWM Black (VEXPVENTO120BKPWM)
FP1-R 120 PWM ARGB kép
FP1-R 120 PWM ARGB
120 mm-es PWM ventilátor fekete színben, fordított légáramlási kialakítással, amely kiemeli az RGB világítást. A 30 mm-es vastagság fokozott hűtési...
apnx, számítógép hűtő ventilátor
arukereso.hu
AS-120-K PWM Black kép
AS-120-K PWM Black
ID-Cooling Cooler 12cm - AS-120-K (27, 2dB, max. 98, 54 m3/h, 4pin, PWM, 12cm, fekete) Jellemző ÉrtékVentilátor méret 120×120×25mmSúly 170g (Csak a...
id-cooling, számítógép hűtő ventilátor
arukereso.hu
XPG Vento 120 ARGB PWM Black (VEXPVENTO120BKPWM) kép
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a XPG Vento 120 ARGB PWM Black (VEXPVENTO120BKPWM) divat katalógus képekkel.
(VEXPVENTO120BKPWM), divatos, Black, PWM, ARGB, 120, webáruház
ElektroElektro.hu
Vento 120 ARGB PWM Black (VEXPVENTO120BKPWM) 2026 trend
AS-120-ARGB-K kép
AS-120-ARGB-K
HF-120 PWM kép
HF-120 PWM
A Jonsbo HF120 egy 120 mm-es, 4 pines PWM csatlakozású házventilátor 600-2000 rpm fordulatszám-tartománnyal. Magas statikus nyomása miatt jó válasz...
jonsbo, számítógép hűtő ventilátor
ZL-120W PWM ARGB kép
ZL-120W PWM ARGB
Jonsbo ZL-120W ARGB Ventilátor részletes leírása A Jonsbo ZL-120W egy erőteljes 120 mm-es ventilátor, amelyet kifejezetten számítógépházba való has...