XPG Core Reactor ll 750W 80 PLUS Gold (COREREACTORII750G-BKCEU) (75261185)40 250 FtTermékleírás< p>Az ADATA XPG Tápegység Core Reactor II 750W 80+ Gold (gyártói cikkszám: COREREACTORII750G-BKCEUA) egy robusztus és megbízható energ...adata, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a XPG Core Reactor ll 750W 80 PLUS Gold (COREREACTORII750G-BKCEU) (75261185)
XPG Core Reactor ll 850W 80 PLUS Gold (COREREACTORII850G-BKCEU) (75261197)44 790 FtGyártó: ADATAModell: XPG Core Reactor ll 850W 80 PLUS Gold (COREREACTORII850G-BKCEU) (75261197)Leírás: Hatékony és erőteljes működés gamer konfigur...adata, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a XPG Core Reactor ll 850W 80 PLUS Gold (COREREACTORII850G-BKCEU) (75261197)
XPG Core Reactor II VE 750W 80 PLUS Gold (COREREACTORIIVE750G-BKCEU) (75261424)34 350 FtGyártó: ADATAModell: XPG Core Reactor II VE 750W 80 PLUS Gold (COREREACTORIIVE750G-BKCEU) (75261424)Leírás: Stabilitás a gaming rendszereknekAz ADA...adata, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a XPG Core Reactor II VE 750W 80 PLUS Gold (COREREACTORIIVE750G-BKCEU) (75261424)
XPG Core Reactor II 1200W 80 PLUS Gold (COREREACTORII1200G-BKCEU) (75261221)65 820 FtAz XPG Core Reactor II 1200 W egy prémium teljesítményű tápegység, amely megfelel az Intel ATX 3.0 és ATX 3.1 szabványainak. PLATINUM minősítésű ha...adata, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a XPG Core Reactor II 1200W 80 PLUS Gold (COREREACTORII1200G-BKCEU) (75261221)
XPG Core Reactor II VE 850W 80 PLUS Gold (COREREACTORIIVE850G-BKCEU) (75261435)33 890 FtGyártó: ADATAModell: XPG Core Reactor II VE 850W 80 PLUS Gold (75261435)Leírás: Masszív energiahadtest középkategóriás és gamer rendszerekhezAz ADA...adata, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a XPG Core Reactor II VE 850W 80 PLUS Gold (COREREACTORIIVE850G-BKCEU) (75261435)
Adata 750W XPG Core Reactor ll 80+ Gold Tápegység41 390 FtAdata XPG Core Reactor II 750W 80+ Gold tápegység: Stabil erő a gamereknek és profiknak! ⚡️ Az Adata XPG Core Reactor II 750W tápegység ideális vál...adata, műszaki cikk és elektronika, számítógépek és kiegészítők, számítógépek, számítógép alkatrészek, számítógép tápegységekpepita.huHasonlók, mint az Adata 750W XPG Core Reactor ll 80+ Gold Tápegység
XPG Core Reactor II 1000W Black 80 PLUS Gold (75261209)48 420 Ft1000 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 13 A, 22 A, 83, 5 A XPG COREREACTOR II 1000W. Teljes erő: 1000 W, AC bemeneti feszültség: 100 - 240 V, AC bemeneti f...adata, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a XPG Core Reactor II 1000W Black 80 PLUS Gold (75261209)