WM-60120-5-60
WM-60120 kép
WM-60120
Termékinformációk Anyag: AcélSzín: FeketeKépernyő méret: 60"-120"Kompatibilitás íves TV-vel: IgenDimenziók: 35x1005x625mmSzerelési Lyukminta: VESA ...
stansson, tv- és monitortartó, állvány
arukereso.hu
WM-60120-10 kép
WM-60120-10
Stansson WM-60120-10 60"-120" dönthető fali konzol Termékinformációk Anyag: Acél Szín: Fekete Képernyő méret: 60"-120" Kompatibilitás íves TV-vel: ...
arukereso.hu
Termékinformációk Anyag: Acél, műanyagSzín: Matt fekete, matt fehérKépernyő méret: 23"-43"Kompatibilitás íves TV-vel: IgenDimenziók: 513x232x295mmS...
60120 kép
60120
delock, számítógép kábel, adapter
US287 60120 kép
US287 60120
ugreen, töltő- és adatkábel, adapter
SVC 60/85 (5) kép
SVC 60/85 (5)
sencor, porzsák
SHB 560 kép
SHB 560
1000 W teljesítményTITANIUM QuadBlade technológiaAlacsony zajszintű DC motorFokozatmentes fordulatszám szabályozás (20 osztás)Ergonomikus markolatR...