USW-ULTRA-60W50 900 FtTermékleírás A UBiQUiTi Ultra Switch 8x1000Mbps (7xPOE+ 60W) egy menedzselhető asztali switch, amely ideális megoldás hálózatok felügyeletéhez és b...ubiquiti, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint az USW-ULTRA-60W
USW-ULTRA-210W71 690 FtTermékleírás Az UBiQUiTi Ultra Switch 8x1000Mbps (202W) egy menedzselhető asztali switch, amely a modern hálózati igények kiszolgálására lett terve...ubiquiti, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint az USW-ULTRA-210W
USW-Flex-Utility17 590 FtUSW-Flex-Utility Dimensions (with Mount) 249 x 218 x 60 mm (9.80 x 8.58 x 2.36") Weight (with Mount) 740 g (26.10 oz) USW-Flex-Utility 60W PoE Adap...ubiquiti, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint az USW-Flex-Utility
USW-EnterpriseXG-24447 160 FtSpecifikációk Méretek 442 x 285 x 44 mm (17, 4 x 11, 2 x 1, 7") Súly Rögzítőkonzolok nélkül: 4, 5 kg (9, 9 font) Rögzítőkonzolokkal: 4, 6 kg (11 fo...ubiquiti, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint az USW-EnterpriseXG-24