Pioneer DJ OPUS-QUAD1 401 560 FtAkciós. DJ kiegészítők típusa: DJ keverő, Szoftver: Rekordbox, Bemenetek: 2x RCA (line), 2x RCA (phono), 2x Jack 6, 3 mm/XLR (mic), Kimenetek: 1x XLR (mast...pioneer dj, dj, komplett dj szettekkytary.huHasonlók, mint a Pioneer DJ OPUS-QUAD
Evans UV1 Coated 12" Dobbőr6 dbevans, ütős, dobbőrők, előnyös dobbőr szettek.ElektroElektro.huÖsszes Evans UV1 Coated 12" Dobbőr
Autós töltőkábel micro USB 2A Motorola Opus One3 490 FtFeszültség: 12V - Méret: 100mm x 50mm x 30powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltőkábel micro USB 2A Motorola Opus One
Autós töltő micro USB 1A fekete Motorola Opus One2 090 FtFeszültség: 12V-24V - Méret: 100mm x 79mm x 25powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltő micro USB 1A fekete Motorola Opus One
Helyettesítő bluetooth fejhallgató akku Razer OPUS X5 790 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 1000mAh/3, 7Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 52mm x 34mm x 5mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, fejhallgató akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő bluetooth fejhallgató akku Razer OPUS X
Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A Motorola Opus One3 590 FtFeszültség: 100-250V - Teljesítmény: 1000mA - Méret: 105mm x 95mm x 25mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A Motorola Opus One
Helyettesítő géming fejhallgató mikrofonnal akku Opus X4 390 FtFeszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 700mAh/2, 6Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 51mm x 33mm x 4mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, fejhallgató akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő géming fejhallgató mikrofonnal akku Opus X