GWH12AWBXB-K6DNA2F Cosmo Eco273 177 FtGyártó: GreeModell: GWH12AWBXB-K6DNA2F Cosmo EcoLeírás: Hűtés2, 5 – 3, 2 – 4, 6 kW névleges hűtőteljesítményű modellek kaphatók. A G10 inverternek ...gree, klíma, légkondiarukereso.huHasonlók, mint a GWH12AWBXB-K6DNA2F Cosmo Eco
LT400 Outdoor19 250 FtLT400 Outdoor Router LT400 Outdoor LTE FDD/TDD Cat 4 N300 Wi-Fi 1 x 10/100Mbps WAN/LAN Nano SIM Slot 24V Passive PoE 2 x Internal WiFi Antennas + 2...cudy, routerarukereso.huHasonlók, mint a LT400 Outdoor
AP1300 Outdoor22 320 FtTípus : Access point LAN port : 1 LAN sebesség : Gigabit 2.4GHz sebesség : 300 Mbps 5GHz sebesség : 867 Mbps Kültéri : Igen Dual Band : Igen Tri Ba...cudy, modemarukereso.huHasonlók, mint az AP1300 Outdoor
Autós töltőkábel micro USB 2A Motorola Opus One3 490 FtFeszültség: 12V - Méret: 100mm x 50mm x 30powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltőkábel micro USB 2A Motorola Opus One