TR2 S 650W (PS-TRS-0650NPCWEU-2)
Boss TR-2 kép
Boss TR-2
Típus: Tremolo, Irányítás: Rate, Wave, Depth, True bypass: Nem, Bemenetek: 1x Mono, Kimenetek: 1x Mono, Csatlakoztatás: 9V Adapter, 9V elem, Része ...
boss, gitárok, gitáreffektek és multieffektek, pedálos effektusok, tremoló és vibrato
kytary.hu
Control 2 PS kép
Control 2 PS
jbl, aktív hangfal
arukereso.hu
Mozos PS-2 kép
Mozos PS-2
Szín: Fekete, Ki számára alkalmas: Microphones, Tömeg: 0, 03, Méretek: 90 x 85 x 60 mm, Gyártás helye: Kína
mozos, pa, mikrofonok, tartozékok, pop szűrők
kytary.hu
Tanglewood TR2 kép
Tanglewood TR2
tanglewood, gitárok, akusztikus gitárok, egyéb
Boss TR2 Gitáreffekt kép
Boss TR2 Gitáreffekt
boss, hangszerek, gitár, gitáreffektek, tremolo
muziker.hu
Hasonlók, mint a TR2 S 650W (PS-TRS-0650NPCWEU-2)