Helyettesítő akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon 344420 190 FtFeszültség: 14, 8V - Teljesítmény: 2600mAh/38, 5Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 299mm x 129mm x 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3444
Helyettesítő akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon 344820 190 FtFeszültség: 14, 8V - Teljesítmény: 2600mAh/38, 5Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 299mm x 129mm x 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3448
Helyettesítő akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon 346020 190 FtFeszültség: 14, 8V - Teljesítmény: 2600mAh/38, 5Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 299mm x 129mm x 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3460
Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad X1 Yoga21 590 FtFeszültség: 15, 2V - Teljesítmény: 3080mAh/47Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 305, 50mm x 109, 70mm x 5, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad X1 Yoga
Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon21 590 FtFeszültség: 15, 2V - Teljesítmény: 3080mAh/47Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 305, 50mm x 109, 70mm x 5, 00mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo ThinkPad X1 Carbon
Helyettesítő hálózati töltő Lenovo ThinkPad X1 Helix10 590 FtFeszültség: 19V - Teljesítmény: 45W - Méret: 90, 6mm x 36, 0mm x 26, 0mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő hálózati töltő Lenovo ThinkPad X1 Helix