G1126P-24-410W92 768 FtIP-COM G1126P-24-410W PoE Switch – 24 portos nagy teljesítmény, 370W PoE kapacitás, professzionális hálózati stabilitás!A IP-COM G1126P-24-410W PoE...ip-com, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint a G1126P-24-410W
G5328P-24-410W115 794 FtIP-COM Switch Vezérelhető PoE - G5328P-24-410W (L3; 24x1Gbps + 4xSFP port; 24 af/at PoE+ port; 370W; rack-mount) Alapadatok: Gyártó: IP-COM Modell:...ip-com, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint a G5328P-24-410W
PRO-S24-410W52 423 FtIP-COM Switch Vezérelhető PoE - PRO-S24-410W (24x1Gbps + 4x1Gbps SFP + 1x1Gbps console port; 24 af/at PoE+ port; 370W) Keresel egy megbízható és so...ip-com, hálózati switcharukereso.huHasonlók, mint a PRO-S24-410W
Helyettesítő töltő adapterlap Hilti C7/24 B 24/2.0 B 24/3.0 NiCd NiMH Li-ion34 090 FtFeszültség: 21.6V - Típus: NiMH - kompatibilis modellek: Hilti C7/24| B 24/2.0| B 24/3.0accucell, szerszámgép akkutöltőakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő töltő adapterlap Hilti C7/24 B 24/2.0 B 24/3.0 NiCd NiMH Li-ion
Helyettesítő akku Hilti SFL 24 B 24/2.0 24V 2200mAh szerszámgép NiMH36 690 FtFeszültség: 24V - Teljesítmény: 2200mAh - Típus: NiMH - kompatibilis modellek: Hilti UH 240-A| Hilti SFL 24| Hilti TE 2-A| Hilti WSC 55-A24| Hilti ...accucell, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Hilti SFL 24 B 24/2.0 24V 2200mAh szerszámgép NiMH
Evans 24" Calftone24 490 FtÁtmérő: 24, Felület: Bőrimitáció, Rétegek száma: 1evanskytary.huHasonlók, mint az Evans 24" Calftone