TA-UC-1A12-01
TA-UC-1A12-01 kép
TA-UC-1A12-01
Jellemzők: USB-A port: 1 GaN töltő: igen Bemenet: 230V Lightning port: nem Kábel: nem Vezeték nélküli töltés: nem Típus: Fali Micro USB port: nem M...
gembird, mobiltelefon töltő
arukereso.hu
TA-UC-1A12-01-BK kép
TA-UC-1A12-01-BK
Típus: Adapter, Szín: Black, Bluetooth: Nem, Kimeneti feszültség: 5 V, QC: Nem, Max. áramerőssség: 2, 4 A, Max. teljesítmény: 12 W, PD: Nem, Adapte...
gembird, mobiltelefon töltő
arukereso.hu
TA-UC-2AC12-01 kép
TA-UC-2AC12-01
Jellemzők: USB-A port: 1 USB-C port: 1 GaN töltő: igen Bemenet: 230V Lightning port: nem Kábel: nem Vezeték nélküli töltés: nem Típus: Fali Micro U...
TA-UC-PDQC65-01-W kép
TA-UC-PDQC65-01-W
Gembird GaN USB QC3.0 27W 2xType-C max 65W fehérFedezd fel az innovációt és a sebességet a Gembird GaN USB QC3.0 27W tápegységgel! Az ideális megol...