SYNCRO Q704 750W (SYNCRO-Q704-DGC-750)116 900 FtA Q704 midi torony a sima külső felületek és a letisztult formanyelv által jellemzett elegáns megjelenést széleskörű felszereltséggel és konfigurác...seasonic, számítógép házarukereso.huHasonlók, mint a SYNCRO Q704 750W (SYNCRO-Q704-DGC-750)
Helyettesítő akku Braun Syncro4 390 FtFeszültség: 1, 2V - Teljesítmény: 1800mAh/2Wh - Típus: NiMH - Méret: 50mm x 14mm x 14mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Braun Syncro