Helyettesítő akku Gateway LT 3103 5200mAh17 890 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 5200mAh/58Wh - Típus: Li-Ion - Cellák száma: 6 - Méret: 203, 00mm x 47, 60mm x 25, 50mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Gateway LT 3103 5200mAh
Helyettesítő akku Gateway LT 3103 7800mAh22 090 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 7800mAh/86Wh - Típus: Li-Ion - Cellák száma: 9 - Méret: 203, 03mm x 55, 42mm x 49, 95mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Gateway LT 3103 7800mAh
Helyettesítő akku Acer Aspire 3103 14, 8V23 690 FtFeszültség: 14, 8V - Teljesítmény: 5200mAh/77Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 8 - Méret: 136mm x 89mm x 19mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Acer Aspire 3103 14, 8V
Helyettesítő akku AEG AG 3103 90094081500 álló porszívó16 790 FtFeszültség: 14, 4V - Teljesítmény: 2500mAh/36Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 103mm x 91mm x 41mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku AEG AG 3103 90094081500 álló porszívó
Helyettesítő akku AEG AG 3103 90094081700 álló porszívó16 790 FtFeszültség: 14, 4V - Teljesítmény: 2500mAh/36Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 103mm x 91mm x 41mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku AEG AG 3103 90094081700 álló porszívó