Helyettesítő akku Sony VAIO VPCEA sorozat14 090 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 4400mAh/47, 5Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 273mm x 51mm x 21mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony VAIO VPCEA sorozat
SOUNDSATION GO-SOUND 12A5 dbsoundsation, pa, hangosító berendezések, komplett szettekElektroElektro.huÖsszes SOUNDSATION GO-SOUND 12A
Helyettesítő akku Sony VAIO VPCEE sorozat14 090 FtFeszültség: 11, 1V - Teljesítmény: 4400mAh/47, 5Wh - Típus: Li-Ion - Cellák márkája: LG/SAMSUNG - Cellák száma: 6 - Méret: 273mm x 51mm x 21mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Sony VAIO VPCEE sorozat