Soundsation CHECKLINE-15A
PROVIBE BASS 15A kép
PROVIBE BASS 15A
15";-os, 1600 W csúcsteljesítményű aktív mélynyomó D osztályú teljesítményerősítő DSP-vel Sztereó keresztváltó bemenetekkel és nagyfrekvenciás szim...
soundsation, mélyláda
arukereso.hu
HYPER BASS 15A kép
HYPER BASS 15A
soundsation, aktív hangfal
arukereso.hu
HYPER TOP 15A kép
HYPER TOP 15A
Aktív hangfal, 15" mély, 500/1000 Watt erõsítõTeljesítmény (RMS): 500 Watt folyamatosHangszórók: 15" mély hangszóró, 1, 35" magassugárzóImpedancia:...
soundsation, aktív hangfal
PROVIBE 15A (x1) kép
PROVIBE 15A (x1)
A ProVibe 15A egy kompakt aktív hangszóró, amely ötvözi a Soundsation jellegzetes stílusát a professzionális funkciókkal. Frissített, elegáns és ro...