Smart-UPS SRT 3000VA (SRT3000XLI)
Smart-UPS SRT 3000VA (SRTL3KRM1UINC)
Dupla konverziós (online), 3 kVA, 3000 W, Szinusz, 160 V, 275 V APC SmartUPSUltra3000VA 230V 1Uw/Lithium. UPS topológia: Dupla konverziós (online),...