PSG2000/20 Series 200028 470 FtGyártó: PhilipsModell: PSG2000/20 Series 2000Leírás: Akár 25%-kal gyorsabb vasalásMax. 6 bar szivattyúnyomás110 g/perc folyamatos gőzkibocsátás300 ...philips, vasalóarukereso.huHasonlók, mint a PSG2000/20 Series 2000
Helyettesítő akku Bosch PSR 10, 8V AGS 10, 8V 2000-2200mAh 2, 8mm Faston Li-ion6 690 FtFeszültség: 10.8V - Teljesítmény: 2000mAh/21.6Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 67mm x 37mm x 34mm - kompatibilis modellek: Bosch PSR 10.8V| AGS 10.8V| B...accucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Bosch PSR 10, 8V AGS 10, 8V 2000-2200mAh 2, 8mm Faston Li-ion
Zildjian 10" I Series Splash29 690 FtTípus: Splash, Átmérő: 10, Felület: Traditional, Ötvözet: B8, Súlykategória: Paper Thin, Gyártás helye: USAzildjiankytary.huHasonlók, mint a Zildjian 10" I Series Splash