Magic M1506 510 FtA Saeco Magic M1 a professzionális kávégépek új generációja, amely 7"-os színes érintőkijelzővel és nagy kapacitású tartályokkal tökéletes választá...saeco, automata kávéfőzőarukereso.huHasonlók, mint a Magic M1
Magic B2464 410 FtPower: Power consumption (typical): 1300 WAC input voltage: 230 VAC input frequency: 50 Hz Weight & dimensions: Width: 280 mmWeight: 13.3 kgHeight:...saeco, automata kávéfőzőarukereso.huHasonlók, mint a Magic B2
Remo Ambassador Coated 10" Dobbőr10 dbremo, ütős, dobbőrők, előnyös dobbőr szettek.ElektroElektro.huÖsszes Remo Ambassador Coated 10" Dobbőr