Ryzen 7 PRO 4750G 8-Core 3.6GHz AM4 MPK Tray (100-100000145MPK)135 210 FtGyártó: AMDModell: Ryzen 7 PRO 4750G 8 Core 3.6GHz AM4Műszaki adatok: Processszorcsalád: AMD RyzenFoglalat: Socket AM4Processzor órajel: 3.6 GHzTur...amd, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Ryzen 7 PRO 4750G 8-Core 3.6GHz AM4 MPK Tray (100-100000145MPK)
Ryzen 7 PRO 7745 8-Core 3.8GHz AM5 MPK Tray (100-100000599MPK)117 900 FtFedezze fel az AMD Ryzen 7 PRO 7745 processzort, amely a legújabb technológiai újításokat képviseli az AMD kínálatában. A 100-000000599 kódú termék...amd, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Ryzen 7 PRO 7745 8-Core 3.8GHz AM5 MPK Tray (100-100000599MPK)
Klarstein FlashLine páraelszívó, A++, 524 m³/h, 3 szint, érintős, csendes, LED, elszívás/recirkuláció, 100 W5 dbklarstein, háztartás, konyhai nagygépek, páraelszívók, kéményes és fali páraelszívókElektroElektro.huÖsszes Klarstein FlashLine páraelszívó, A++, 524 m³/h, 3 szint, érintős, csendes, LED, elszívás/recirkuláció, 100 W
Ryzen 7 5700G 8-Core 3.8GHz AM4 Tray (100-000000263)69 020 FtGyártó: AMDModell: Ryzen 7 5700G 8-Core 3.8GHz AM4 Tray (100-000000263)Leírás: A AMD Ryzen 7 5700G egy kiváló teljesítményű processzor, amely ideál...amd, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Ryzen 7 5700G 8-Core 3.8GHz AM4 Tray (100-000000263)
Ryzen 7 5700X 8-Core 3.4GHz AM4 Tray (100-000000926)59 180 FtGyártó: AMDModell: Ryzen 7 5700X 8-Core 3.4 GHz AM4 TrayMűszaki adatok: Felhasználás: asztaliProcesszor foglalat típusa: AM4Processzor alap órajele...amd, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Ryzen 7 5700X 8-Core 3.4GHz AM4 Tray (100-000000926)
Ryzen 7 5700 8-Core 3.7GHz AM4 Tray (100-100000743)46 600 FtProcessor: Processor manufacturer: AMDProcessor model: 5700Cooler included: NoProcessor cache: 16 MBProcessor cores: 8Box: NoProcessor base frequen...amd, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Ryzen 7 5700 8-Core 3.7GHz AM4 Tray (100-100000743)
Ryzen 7 5800XT 8-Core 3.8GHz AM4 Tray (100-000001582)88 040 Ftu1F680u1F525 AMD Ryzen 7 5800XT: Teljesítmény a maximumon u1F525u1F680 Fedezd fel az új AMD Ryzen 7 5800XT processzor lenyűgöző erejét és fejlett i...amd, processzorarukereso.huHasonlók, mint a Ryzen 7 5800XT 8-Core 3.8GHz AM4 Tray (100-000001582)