Ripjaws V 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16Q-64GVK288 430 Ftmodell F4-3200C16Q-64GVK sorozat Ripjaws V kapacitás 64 GB (4 x 16384 MB) modulok 4 db alak DIMM típus SDRAM DDR4 kapcsolat 288-Pin feszültség 1, 2...g.skill, memória modularukereso.huHasonlók, mint a Ripjaws V 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16Q-64GVK
FlareX K4 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16Q-64GFX307 900 FtA legújabb AMD Ryzen platformokhoz tervezett Flare X sorozatú DDR4 memóriakészlet a legendás Flare memória visszatérését jelenti, amely fantasztiku...g.skill, memória modularukereso.huHasonlók, mint a FlareX K4 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16Q-64GFX
EMOS Karbantartásmentes ólomakkumulátor 12 V/7 Ah, faston 4, 7 mm6 dbemos, pc és laptop, kiegészítők, pc-hez, szünetmentes tápegységek, akkumulátorokElektroElektro.huÖsszes EMOS Karbantartásmentes ólomakkumulátor 12 V/7 Ah, faston 4, 7 mm