DT 770 M (80 OHM)62 070 FtGyártó: BeyerdynamicModell: DT-770MLeírás: A DT 770M a DT770Pro továbbfejlesztett változata, melyet élő alkalmazásokhoz, vagy stúdióba ajánlanak.Na...beyerdynamic, fülhallgató, fejhallgatóarukereso.huHasonlók, mint a DT 770 M (80 OHM)
Vega M 750W white 80 PLUS Gold37 592 Ft750 W teljesítményű, 80 Plus Gold minősítésű ATX 12V 3.1 tápegység, aktív PFC (>0, 9) és 135 mm-es FDB ventilátor automatikus fordulatszám-szabályz...chieftec, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Vega M 750W white 80 PLUS Gold
Vega M 1000W white 80 PLUS Gold40 100 Ft1000W, 13, 5cm, Aktív PFC, Moduláris, ATX 3.1 A CHIEFTEC Vega M sorozatú tápegység az Intel ATX 12V 3.1 szabvány szerint készült, és támogatja a PC...chieftec, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Vega M 1000W white 80 PLUS Gold