DK-01T1 240 FtID-Cooling Aktív CPU hűtő - DK-01T (23, 8dB; max. 65, 41 m3/h; 3pin csatlakozó, 9cm) Jellemző ÉrtékKompatibilitás Intel LGA1200/1151/1150/1155/1156...id-cooling, számítógép hűtőarukereso.huHasonlók, mint a DK-01T
DT 770 M (80 OHM)62 070 FtGyártó: BeyerdynamicModell: DT-770MLeírás: A DT 770M a DT770Pro továbbfejlesztett változata, melyet élő alkalmazásokhoz, vagy stúdióba ajánlanak.Na...beyerdynamic, fülhallgató, fejhallgatóarukereso.huHasonlók, mint a DT 770 M (80 OHM)
Vega M 750W white 80 PLUS Gold37 592 Ft750 W teljesítményű, 80 Plus Gold minősítésű ATX 12V 3.1 tápegység, aktív PFC (>0, 9) és 135 mm-es FDB ventilátor automatikus fordulatszám-szabályz...chieftec, tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Vega M 750W white 80 PLUS Gold