Philips Akkumulátor R20B2A300/10
TAW8506/10 kép
TAW8506/10
Egyszerűen mélyebb hangzás a Philips TV-hez 150 W RMS. Max. 300 W 8"-es mélyhangszóró DTS Play-Fi kompatibilis Még több mélyhang a filmekhez és a z...