PBE-5AC-620
PBE-5AC-620 kép
PBE-5AC-620
5GHz PowerBeam AC, 620mm, High-Performance airMAX Bridge, long-range Point-to-Point, up to 450+ Mb/s Specifikációk MechanikaiMéretek620 x 620 x 386...
ubiquiti, hálózati antenna
arukereso.hu
PBE-5AC-Gen2 kép
PBE-5AC-Gen2
PBE-5AC-Gen2 Dimensions 420 x 420 x 230mm (16.54 x 16.54 x 9.06") Weight 2.22 kg (4.89 lb) Processor Specs MIPS 74Kc Memory 64 MB LEDs Power, Ether...