Autós töltőkábel micro USB 2A Alcatel One Touch Popfit3 490 FtFeszültség: 12V - Méret: 100mm x 50mm x 30powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltőkábel micro USB 2A Alcatel One Touch Popfit
Autós töltő micro USB 1A fekete Alcatel One Touch Popfit2 090 FtFeszültség: 12V-24V - Méret: 100mm x 79mm x 25powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltő micro USB 1A fekete Alcatel One Touch Popfit
Autós töltőkábel micro USB 2A Alcatel One Touch Idol 23 490 FtFeszültség: 12V - Méret: 100mm x 50mm x 30powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltőkábel micro USB 2A Alcatel One Touch Idol 2
Autós töltőkábel micro USB 2A Alcatel One Touch Idol 33 490 FtFeszültség: 12V - Méret: 100mm x 50mm x 30powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltőkábel micro USB 2A Alcatel One Touch Idol 3
Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A Alcatel One Touch Popfit3 590 FtFeszültség: 100-250V - Teljesítmény: 1000mA - Méret: 105mm x 95mm x 25mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A Alcatel One Touch Popfit
Autós töltő micro USB 1A fekete Alcatel One Touch Idol 22 090 FtFeszültség: 12V-24V - Méret: 100mm x 79mm x 25powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltő micro USB 1A fekete Alcatel One Touch Idol 2
Autós töltő micro USB 1A fekete Alcatel One Touch Idol 32 090 FtFeszültség: 12V-24V - Méret: 100mm x 79mm x 25powery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint az Autós töltő micro USB 1A fekete Alcatel One Touch Idol 3
Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A Alcatel One Touch Idol 23 590 FtFeszültség: 100-250V - Teljesítmény: 1000mA - Méret: 105mm x 95mm x 25mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A Alcatel One Touch Idol 2
Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A Alcatel One Touch Idol 33 590 FtFeszültség: 100-250V - Teljesítmény: 1000mA - Méret: 105mm x 95mm x 25mmpowery, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Powery töltő/adapter/tápegység micro USB 1A Alcatel One Touch Idol 3