Ólom akku 12V 9Ah CSB / Hitachi típus helyettesíti APC Smart UPS SU1400R2IBX120 12V 9Ah64 760 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 9Ah - Típus: Lead-Acid - Méret: 151mm x 94mm x 65mmcsb, szünetmentes ups akkuakkuk.huHasonlók, mint az Ólom akku 12V 9Ah CSB / Hitachi típus helyettesíti APC Smart UPS SU1400R2IBX120 12V 9Ah