LCU-LCU-SM-1M-D1 340 FtLINKEASY Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m A LinkEasy szerelt optikai kábelek ideális kiegészítő terméke...gigalight, hálózati kábel, adapterarukereso.huHasonlók, mint a LCU-LCU-SM-1M-D
Helyettesítő laptop akku MSI GS73 8RF-010(0017B7-010)23 790 FtFeszültség: 11, 4V - Teljesítmény: 5700mAh/65Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 215mm x 108mm x 5mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku MSI GS73 8RF-010(0017B7-010)
Markbass Legacy NP 010-0463 060 FtAkciós. Keménység: 010"/046", Feltekerés: Hengeres (round wound), Anyag: Nikkelezett acél, Mag: Acél, Befejezés: Golyó (ball end), Gyártás helye: Olaszországmarkbass, gitárok, gitár tartozékok, húrok, elektromos gitárhoz, keménység .010kytary.huHasonlók, mint a Markbass Legacy NP 010-046
Helyettesítő gps akku Garmin 010-00543-00 010-10517-00 2200mAh 16.28Wh590 FtFeszültség: 7.4V - Teljesítmény: 2200 mAh/16.28 Wh - Típus: Li-ion - Méret: 77.00 x 49.25 x 21.50mm - kompatibilis modellek: Garmin 010-00543-00| 1...powery, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő gps akku Garmin 010-00543-00 010-10517-00 2200mAh 16.28Wh
Helyettesítő gps akku Garmin 010-01603-10 / 010-12110-003 1800mAh 6.66Wh10 190 FtFeszültség: 3.7V - Teljesítmény: 1800 mAh/6.66 Wh - Típus: Li-ion - Méret: 52.00 x 35.50 x 11.20mm - kompatibilis modellek: Garmin 010-01603-10| Zu...powery, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő gps akku Garmin 010-01603-10 / 010-12110-003 1800mAh 6.66Wh