Neutrik NADB15FF Speakon csatlakozó11 500 FtA típusú csatlakozó: D-Sub Változat: 15 pole Típus: Konnektor Csatlakozó szög: Egyenes Gyártás országa: Németország Szín: Ezüstneutrik, hangszerek, tartozékok, kábelek, silvermuziker.huHasonlók, mint a Neutrik NADB15FF Speakon csatlakozó
Neutrik NADB15MF-B Speakon csatlakozó12 000 FtTípus: Konnektor Csatlakozó szög: Egyenes Gyártás országa: Németország Szín: Fekete Változat: 15 pole A típusú csatlakozó: D-Subneutrik, hangszerek, tartozékok, kábelek, blackmuziker.huHasonlók, mint a Neutrik NADB15MF-B Speakon csatlakozó
Neutrik NADB15MF Speakon csatlakozó11 500 FtA típusú csatlakozó: D-Sub Változat: 15 pole Csatlakozó szög: Egyenes Gyártás országa: Németország Szín: Ezüst Típus: Konnektorneutrik, hangszerek, tartozékok, kábelek, silvermuziker.huHasonlók, mint a Neutrik NADB15MF Speakon csatlakozó
Neutrik NADB9FF Speakon csatlakozó7 280 FtA típusú csatlakozó: D-Sub Változat: 9 pole Típus: Konnektor Szín: Ezüst Gyártás országa: Németország Csatlakozó szög: Egyenesneutrik, hangszerek, tartozékok, kábelek, silvermuziker.huHasonlók, mint a Neutrik NADB9FF Speakon csatlakozó
Neutrik NL8FC Speakon csatlakozó7 710 FtVáltozat: 8 pole A típusú csatlakozó: Speakon Female Anyag: Poliamid Gyártás országa: Németország Csatlakozó szög: Egyenes Szín: Kék;Fekete Típus: ...neutrik, hangszerek, tartozékok, kábelek, blue blackmuziker.huHasonlók, mint a Neutrik NL8FC Speakon csatlakozó
Neutrik NLT8FPXX-BAG Speakon csatlakozó11 100 FtVáltozat: 8 pole A típusú csatlakozó: Speakon Female Szín: Fekete Csatlakozó szög: Egyenes Típus: Konnektor Anyag: Poliamid;Cink Gyártás országa: N...neutrik, hangszerek, tartozékok, kábelek, blackmuziker.huHasonlók, mint a Neutrik NLT8FPXX-BAG Speakon csatlakozó
Neutrik NLT8MPXX-BAG Speakon csatlakozó8 580 FtVáltozat: 8 pole Gyártás országa: Németország A típusú csatlakozó: Speakon Male Típus: Konnektor Szín: Fekete Csatlakozó szög: Egyenes Anyag: Polia...neutrik, hangszerek, tartozékok, kábelek, blackmuziker.huHasonlók, mint a Neutrik NLT8MPXX-BAG Speakon csatlakozó
Neutrik NC7MX-B XLR csatlakozó6 850 FtVáltozat: 7 pole A típusú csatlakozó: XLR Male Típus: Konnektor Gyártás országa: Németország Csatlakozó szög: Egyenesneutrik, hangszerek, tartozékok, kábelekmuziker.huHasonlók, mint a Neutrik NC7MX-B XLR csatlakozó