Nano 600VA (PPF3600210)22 360 FtGyártó: FSPModell: Nano 600Tulajdonságok: Kapacitás: 600 VA / 360WFeszültség: 220-240 VACFrekvenciatartomány: 60/50 HzAkkumlátor típusa: 1db 12 V /...fsp, szünetmentes tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Nano 600VA (PPF3600210)
E2 LCD 600VA57 690 FtBemenő feszültség: 220 - 230 - 240 V Maximális bemenő feszültség: 290 VAC Bemeneti frekvencia: 50/60 Hz Fázis: 1 fázis + föld Kimeneti feszültség: ...infosec, szünetmentes tápegységarukereso.huHasonlók, mint az E2 LCD 600VA
PFM3350-600 600VA16 600 FtDahua szünetmentes tápegység, 230 V AC, 600 VA / 360 W, 2 x Schuko , hibajelzés, túlterhelés védelem, túlfeszültség védelem, Line-interactive, tölt...dahua, szünetmentes tápegységarukereso.huHasonlók, mint a PFM3350-600 600VA
UPS06 600VA24 600 FtJótállás: 36 hónap (12 hónap az akkumulátorra) | Teljesítmény: 600VA (360W) | Túlfeszültség védelem: Igen | Típus: Line interactive AVR (Automatiku...green cell, szünetmentes tápegységarukereso.huHasonlók, mint az UPS06 600VA
Micropower 600VA (UPS01LCD)17 661 FtJótállás: 36 hónap (12 hónap az akkumulátorra) | Teljesítmény: 600VA (360W) | Túlfeszültség védelem: Igen | Típus: Line interactive AVR (Automatiku...green cell, szünetmentes tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Micropower 600VA (UPS01LCD)
Keor Multiplug FR 600VA (310083)32 160 FtVonal interaktív, 0, 6 kVA, 360 W, Szinusz, 170 V, 280 V Legrand Keor ASI MULTIPLUG 600 FR. UPS topológia: Vonal interaktív, Kimeneti összteljesítm...legrand, szünetmentes tápegységarukereso.huHasonlók, mint a Keor Multiplug FR 600VA (310083)