MXTC-06-20AC (ML738409)2 700 FtSpecifikáció - Márka: Maxlife - Szín: fehér - Kimeneti port típusa: USB típusú-A, USB-C - Maximális teljesítmény [W]: 20 W - Gyors töltési szabvány...maxlife, mobiltelefon töltőarukereso.huHasonlók, mint a MXTC-06-20AC (ML738409)
MXTC-10-20AC Type-C (ML789838)1 900 FtSpecifikáció: - Márka: Maxlife - Szín: fehér - Csatlakozó: USB-C (női), USB-A (aljzat) - Maximális teljesítmény [W]: 20 W - Maximális áramerősség: ...maxlife, mobiltelefon töltőarukereso.huHasonlók, mint a MXTC-10-20AC Type-C (ML789838)
TC-06-20AC (GSM171394)2 890 FtA PD QC TC-06 Forever hálózati töltő lehetővé teszi két eszköz egyidejű és rendkívül hatékony töltését. A 20 W-os töltő átfogó támogatást nyújt a k...forever, mobiltelefon töltőarukereso.huHasonlók, mint a TC-06-20AC (GSM171394)
MXTC-06 PD+QC (ML738416)2 600 FtSpecifikáció Márka: Maxlife Szín: fehér Csatlakozó: USB-C (férfi), Lightning (férfi) Maximális teljesítmény [W]: 20 W Gyors töltési szabvány: PD + ...maxlife, mobiltelefon töltőarukereso.huHasonlók, mint a MXTC-06 PD+QC (ML738416)
MXTC-02 (TF-0013)1 690 FtSpecifikáció Márka: Maxlife Szín: fekete Csatlakozó: USB-A (aljzat) Kimeneti csatlakozók száma: 2 db Maximális áramerősség: 2, 40 A Indukciós tölté...maxlife, mobiltelefon töltőarukereso.huHasonlók, mint a MXTC-02 (TF-0013)
MXTC-01 micro USB White (TF-0102)1 690 FtMaxLife MXTC-01 Micro USB hálózati töltő és kábel, 1A, 1m, fehér A klasszikus Maxlife töltő ideális választás hangszórók, régebbi telefonmodellek é...maxlife, mobiltelefon töltőarukereso.huHasonlók, mint a MXTC-01 micro USB White (TF-0102)