Eredeti Xiaomi 12T/12T Pro BM5J mobiltelefon akku Li-Ion27 090 FtFeszültség: 3.9V - Teljesítmény: 5000mAh/4.4Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 10mm - kompatibilis modellek: Xiaomi 12T 22071212AG| Xiaomi 12T Pro 2201122...xiaomi, mobiltelefon, okostelefon, pda akkuakkuk.huHasonlók, mint az Eredeti Xiaomi 12T/12T Pro BM5J mobiltelefon akku Li-Ion
IMAK kamera lencsevédő üvegfólia - 2db, 9H, 0.2 mm, Arc Edges - Xiaomi 12T / 12T Pro / Redmi K50 Ultra - GYÁRI2 999 FtKompatibilis készülékek: Xiaomi 12TXiaomi 12T ProXiaomi Redmi K50 Ultra (22081212C)Imak kameravédõ üvegfólia A kameravédõ üvegfólia megvédi a készü...műszaki cikk, kijelzővédő fóliamobilasz.huHasonlók, mint az IMAK kamera lencsevédő üvegfólia - 2db, 9H, 0.2 mm, Arc Edges - Xiaomi 12T / 12T Pro / Redmi K50 Ultra - GYÁRI
Helyettesítő akku AEG Fúrócsavarozó BS2E 12T15 190 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2500mAh/30Wh - Típus: NiMH - Méret: 125mm x 57mm x 67mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku AEG Fúrócsavarozó BS2E 12T
Helyettesítő akku AEG fúrócsavarozó BS2E 12T 1500mAh11 890 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 1500mAh/18Wh - Típus: NiMH - Méret: 125mm x 57mm x 67mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku AEG fúrócsavarozó BS2E 12T 1500mAh
Helyettesítő akku AEG fúró-csavarbehajtó BS2E 12T13 590 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2000mAh/24Wh - Típus: NiMH - Méret: 125mm x 57mm x 67mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku AEG fúró-csavarbehajtó BS2E 12T
Helyettesítő akku Atlas Copco Fúrócsavarozó PES 12T15 190 FtFeszültség: 12V - Teljesítmény: 2500mAh/30Wh - Típus: NiMH - Méret: 125mm x 57mm x 67mmpowery, szerszámgép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Atlas Copco Fúrócsavarozó PES 12T
Xpro előlap védő karcálló edzett üveg - FEKETE - 9H, 0, 33mm, a teljes felületén tapad! - A TELJES KIJELZŐT VÉDI! - Xiaomi 12T / 12T Pro / Redmi K50 Ultra - GYÁRI3 790 FtKompatibilis készülékek: Xiaomi 12TXiaomi 12T ProXiaomi Redmi K50 Ultra (22081212C)Xpro Tempered Glass 0.33mm kijelzõvédõ üveg teljes kijelzõre Spe...műszaki cikk, kijelzővédő fóliamobilasz.huHasonlók, mint a Xpro előlap védő karcálló edzett üveg - FEKETE - 9H, 0, 33mm, a teljes felületén tapad! - A TELJES KIJELZŐT VÉDI! - Xiaomi 12T / 12T Pro / Redmi K50 Ultra - GYÁRI
SOUNDSATION GO-SOUND 12A5 dbsoundsation, pa, hangosító berendezések, komplett szettekElektroElektro.huÖsszes SOUNDSATION GO-SOUND 12A