CEE Y-elosztó adapter, CEE dugó → 2× CEE aljzat, kültéri (kemping) használatra, 16 A / 230V5 090 FtFeszültség: 230V (AC) - kompatibilis modellek: lakóautó| lakókocsi| Caravan| kemping áramoszlopokgoobay, hálózati töltő-adapter-tápegység-kábelakkuk.huHasonlók, mint a CEE Y-elosztó adapter, CEE dugó → 2× CEE aljzat, kültéri (kemping) használatra, 16 A / 230V
Zildjian 24" K light ride284 220 FtTípus: Ride, Átmérő: 24, Felület: Traditional, Ötvözet: B20, Súlykategória: Thin, Gyártás helye: USAzildjiankytary.huHasonlók, mint a Zildjian 24" K light ride