Klarstein Wonderwall Smart Bornholm, infravörös hősugárzó, 120 x 80 cm, 980 W, applikáció90 390 FtA legújabb technológiával a kellemes melegért: a Klarstein Wonderwall Smart Bornholm infrapanel kellemes meleget teremt minden helyiségben, rendkív...klarstein, háztartás, hősugárzók, infrapanelelectronic-star.huHasonlók, mint a Klarstein Wonderwall Smart Bornholm, infravörös hősugárzó, 120 x 80 cm, 980 W, applikáció
Helyettesítő telefon akku ZTE Blade V Smart Li3949T44P8h906450 4900mAh 18.87Wh9 290 FtFeszültség: 3.85V - Teljesítmény: 4900 mAh/18.87 Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 86.70 x 62.75 x 5.00mm - kompatibilis modellek: ZTE Blade V Smart|...powery, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő telefon akku ZTE Blade V Smart Li3949T44P8h906450 4900mAh 18.87Wh