Zen 10 Pro 10000 mAh (FIXZENP-10-BK)11 510 Ft10000mAh A kompakt Zen 10 Pro power bank akár 30 W-os gyorstöltést támogató Power Delivery 3.0 technológiával megbízható energiát biztosít telefonj...fixed, power bank, külső akkumulátorarukereso.huHasonlók, mint a Zen 10 Pro 10000 mAh (FIXZENP-10-BK)
Colour 10 10000 mAh (201713)6 190 FtHama Power Pack Color 10 10000 mAh zöldFedezd fel az energikus életet a Hama "Colour 10" Power Pack-kel, amely a tökéletes megoldás az úton lévő tö...hama, power bank, külső akkumulátorarukereso.huHasonlók, mint a Colour 10 10000 mAh (201713)
MCP-10BK 10000 mAh (32245)14 570 FtVerbatim Powerbank Charge 'n' Go 15W 10000mAh MagSafe, fekete Verbatim Charge'n'Go 15W vezeték nélküli powerbankMágneses rögzítés Az Verbatim Charg...verbatim, power bank, külső akkumulátorarukereso.huHasonlók, mint a MCP-10BK 10000 mAh (32245)
Qpow Pro+ 10000 mAh (P10067101213-00)8 490 FtBaseus Qpow Pro+ Power Bank 22.5W 10000mAh USB-C - fehér Ismerje meg a Baseus Qpow Pro+ 22.5W 10000mAh USB-C Powerbankot - A megbízható energiaforr...baseus, power bank, külső akkumulátorarukereso.huHasonlók, mint a Qpow Pro+ 10000 mAh (P10067101213-00)
Bipow Pro 10000 mAh 22, 5 W6 990 FtBaseus Bipow Pro 10, 000 mAh, 2xUSB, USB-C, 22.5W powerbank (lila) Szerezze meg a lehetőséget, hogy egyszerre akár 3 eszközt is kényelmesen tölthes...baseus, power bank, külső akkumulátorarukereso.huHasonlók, mint a Bipow Pro 10000 mAh 22, 5 W