313 LRG-CMT3138 999 FtA Soner 313 USB mikrofon egyszerű és megfizethető megoldás, ha 48 kHz-es mintavételi frekvenciát és 16 bites hangminőséget keresel. A mikrofon kard...lorgar, számítógép mikrofonarukereso.huHasonlók, mint a 313 LRG-CMT313
KBP7075W Wireless 75 (LRG-KBP7075W-WH-US)28 999 FtEAN kód: 5291485017866, Actuation point: 2 mm, Doboz szélessége (mm): 362 milliméter, Csatlakozási technológia: Vezeték nélküli, Perifériás eszközö...lorgar, billentyűzetarukereso.huHasonlók, mint a KBP7075W Wireless 75 (LRG-KBP7075W-WH-US)
Stagg SPM-435 BK 4-driver BK19 970 FtFejhallgató típus: In-Ear, Frekvenciatartomány: 10 Hz - 40 kHz, Impedancia: 30, Érzékenység: 108, Kábelhossz: 1, 2, Konnektor 1: Jack TRS 3.5 mm - ...stagg, pa, fejhallgatók, fülhallgató in-ear monitoringhozkytary.huHasonlók, mint a Stagg SPM-435 BK 4-driver BK
AB850F BK110 490 FtTulajdonságok Test: Jumbo, 110x135 mm testmélység, velencei cutawayFedlap: fenyőHát- és oldallap: mahagóniNyak: mahagóniMenzúra: 864 mm (34")Fogóla...cort, basszusgitárarukereso.huHasonlók, mint az AB850F BK