Epos Impact 860 (1001176)44 000 FtEpos Impact 860A vadonatúj Epos Impact 860 sztereó headset újradefiniálja az audiotechnológia világát, a fejlett funkciók és a prémium teljesítmény...sennheiser, fülhallgató, fejhallgatóarukereso.huHasonlók, mint az Epos Impact 860 (1001176)
Helyettesítő tablet akku Acer A1-8607 490 FtFeszültség: 3, 8V - Teljesítmény: 4900mAh/18, 6Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 109, 00mm x 99, 00mm x 3, 50mmpowery, tablet akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő tablet akku Acer A1-860
ICA-PLB 860 (22649)11 070 FtTechly - Fali tartó LCD TV-hez (ultravékony) - fekete - képernyőméret: 42 "-80" - szerelési felület: 800 x 600 mm-ig Univerzális fali konzol sík LE...techly, tv- és monitortartó, állványarukereso.huHasonlók, mint az ICA-PLB 860 (22649)