LDH43-SAI400L295 390 FtDahua 43" LCD Digital Signage LDH43-SAI400L Ipari minőségű panellel tervezve. Akár napi 24 órában is működik. Tartalmaz egy általános négymagos CPU...dahua, üzleti kijelzőarukereso.huHasonlók, mint a LDH43-SAI400L
LDH43-HAI400L314 790 FtDahua 43" LCD Digital Signage LDH43-HAI400L Ipari minőségű panellel tervezve. Akár napi 24 órában is működik. Tartalmaz egy általános négymagos CPU...dahua, üzleti kijelzőarukereso.huHasonlók, mint a LDH43-HAI400L
LDH22-SAI200L184 690 FtLDH22-SAI20022"" Fali Digitális KijelzőKiváló minőségű panel, ipari kialakítás, teljesen fémből készült burkolat, 5 mm vastag edzett védőüveg. Támo...dahua, üzleti kijelzőarukereso.huHasonlók, mint a LDH22-SAI200L
Helyettesítő akku Ecovacs DH43 robotporszívó10 290 FtFeszültség: 14, 4V - Teljesítmény: 2600mAh/37, 4Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 69mm x 37mm x 37mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Ecovacs DH43 robotporszívó
Helyettesítő porszívó robot akku Ecovacs Deebot DH4312 490 FtFeszültség: 14, 8V - Teljesítmény: 3400mAh/50, 3Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 69mm x 37mm x 37mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő porszívó robot akku Ecovacs Deebot DH43