L4RLEPB-301 (4933478750)
HH-301 kép
HH-301
Termoventilátor PTC kerámia betéttel 2 Teljesítményszintek: 750W / 1500W Thermoelektromos kapcsoló Túlmelegedés elleni védelem Termék méretei: 20*1...
mirpol, hősugárzó
arukereso.hu
SE-301 kép
SE-301
Az Orava SE‑301A egy kompakt és hatékony digitális konyhai aprító, amely megkönnyíti az összetevők gyors feldolgozását főzés vagy sütés közben. A 3...
orava, aprító
arukereso.hu
CCVB 30/1 kép
CCVB 30/1
candy, borhűtő
AM-301 kép
AM-301
Microrendszer 40 W összteljesítménnyel (2 × 20 W), Bluetooth interfész, digitális FM tuner 40 előre beállított csatornával, CD lejátszó (CD-R-RW / ...
akai, mini hifi
CN-301 kép
CN-301
Billentyűk száma: 88, Billentyűzet típus: Dinamikus, Billentyűzet: RH III A, Billentyűzet felszíne: Matt, Hangszórók teljesítménye: 40 W, Polifónia...