HikVision DSA12PFG12 DC / 1000mA ( 1A ) stabilizált tápegység
Univerzális stabilizált 12V tápegység 1000mA Eco-Friendly
Feszültség: 240V - Teljesítmény: 1000mAh/12Wh
akkuk.hu
Univerzális stabilizált kapcsolóüzemű tápegység 3-12V 700-1500mA 8db csatlakozó
Feszültség: 12V
akkuk.hu
Univerzális stabilizált kapcsolóüzemű tápegység 12V 1500mA 100-240V 18W Eco-Friendly
Feszültség: 12V - Teljesítmény: 1500mAh/18Wh - Méret: 82mm x 52mm x 36mm
HyCell stabilizált kapcsolóüzemű tápegység Eco-Friendly 5-15VDC 3000mA 8 adapterrel
Feszültség: 100V - Teljesítmény: 2250mAh - Méret: 88mm x 51mm x 42mm