Helyettesítő laptop akku Lenovo típus 5B11K3936031 090 FtFeszültség: 15, 36V - Teljesítmény: 4800mAh/74Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 331mm x 117mm x 6mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo típus 5B11K39360