Helyettesítő laptop akku Lenovo Legion 7 15IMH05 81YT000QUS20 190 FtFeszültség: 15, 36V - Teljesítmény: 5250mAh/81Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 316mm x 81mm x 8mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku Lenovo Legion 7 15IMH05 81YT000QUS