Helyettesítő laptop akku HP Omen 17-AN016NA 12 Pin24 990 FtFeszültség: 14, 6V - Teljesítmény: 5300mAh/77, 4Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 161, 42mm x 104, 16mm x 19, 80mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP Omen 17-AN016NA 12 Pin
Helyettesítő laptop akku HP Omen 17-AN 12 Pin24 990 FtFeszültség: 14, 6V - Teljesítmény: 5300mAh/77, 4Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 161, 42mm x 104, 16mm x 19, 80mmpowery, számítógép, laptop akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő laptop akku HP Omen 17-AN 12 Pin